Globalni idioci prezentują:

Wirusy, hakerzy, włamania, niszczenie plików, złudna anonimowość Sieci, mailbomby - takie i inne określenia budzą uzasadnione obawy wśród użytkowników Internetu.

Czy istnieją metody, aby skutecznie się przed nimi obronić?

Postawmy sprawę jasno. Nie ma systemów operacyjnych całkowicie bezpiecznych.
Trwa ustawiczna walka pomiędzy twórcami zabezpieczeń, a osobami je łamiącymi.

Włamanie do najpilniej strzeżonego serwera bankowego lub militarnego jest wyłącznie kwestią kosztów, determinacji i poświęconego czasu.

Naszym celem, poprzez zastosowanie sprawdzonych rozwiązań, jest zbudowanie takich zabezpieczeń, aby pokonanie ich było nieopłacalne ze względu na poniesione koszty i czas konieczny do osiągnięcia celu.

Oferujemy to Państwu w ramach platynowego pakietu dla firm

Aby pokazać tylko niektóre możliwości wykorzystania Sieci do niezgodnych z prawem celów, przygotowaliśmy przykładowy test bezpieczeństwa., ktory niestety oblaliśmy, czego dowodem jest to, co właśnie czytasz :-D


Dzięki dużemu doświadczeniu w dziedzinie bezpieczeństwa pomagamy naszym klientom uniknąć zagrożeń związanych z włamaniami do systemów. Proponujemy szereg sprawdzonych rozwiązań.

Jakie zagrożenia dotyczą firmy posiadającej witrynę internetową i jak ich uniknąć?
- Podstawowym zagrożeniem jakiego mogą się spodziewać firmy w takim wypadku, to zła praca ich stron WWW, spowodowana wadliwym działaniem serwera na którym została umieszczona i głupotą administratora.Istnieje też realna szansa na to, że zostanie ona "zrekonstruowana" przez złośliwego hakera, jak miało to miejsce w przypadku naszej witryny.


Strone sponsoruje literka: H oraz liczby 3, 1, 337.