[ IPsec.pl ][ nt FAQ ][ 7thguard ][ LN ][ Securityfocus ][ PacketStorm ][ SlashDot ][ Freshmeat ][ SourceForge ][ NewsForge ][ LinuxGames ][ Muzeum Włamań ]
YaSk & ChaKieR
Dzisiejszy program sponsorują literki H,K oraz cyfra 4
Jeśli jeszcze nie zauwazyłeś, ten serwis został złamany, więc czymprędzej go opuść. Jeżeli natomiast jestś administratorem tego serwera, zpraszam do lektury naszego małego opowiadania.

Lista:

Nowinki dla adminka

1) www.device.pl

co będzie dalej czas pokaże ;)
Today is Sweetmorn, the 35th day of Confusion in the YOLD 3167
Mieliśmy wątpliwą, szczerze mówiąc, przyjemność zawitać w progi www.device.pl. W progu przywitał nas odzwierny... Jak on miał na imie?... Aaa... już pamiętam, przedstawił się jako 'bind 8.2.2-P5'. Wiekowy ten człek wskazał nam droge do pomieszczenia na drzwiach którego widniał napis 'Linux dns.device.pl 2.2.14-5.0 #1'. Gdy w pokoju tym popijaliśmy herbatkę, wszedł drugi lokaj, 'finger', i rzekł nam iż pan jego jest od 2 dni nieobecny. Po herbatce zaczęliśmy rozglądac sie po domostwie. Ahh... Ileż tam było róznosci. Znaleźliśmy gigantyczną wyrwe w ścianie - 'ot, ciekawe, że nikt tego nie zauważył' - pokoju '[http]', ślad iż od dluższego czasu ktos przebywał tu pod nieobecność właściciela. Okolica stawała się coraz bardziej znajoma, z nudów zaczeliśmy sprzątac, Chakier przywiózł taczke cegieł i razem zamurowaliśmy wyrwę w scianie pokoju. W kilku innych pokojach też były drobne szczelinki, które stralismy się skrzętnie załatac. Przegoniliśmy też precz odźwiernego binda i zaprosiliśmy znacznie młodszego. Prawdopodobnie przez jakiś czas nikt już nie będzie nachodził niespodziewanie naszego miłego, acz nieobecnego, gospodarza. Po umyciu podłóg (naniesliśmy też niechcący trochę błota), zamknelismy wszysystkie drzwi i okna, a następnie udaliśmy się w dalszą drogę pozostawiając Tobie, nasz miły gospodarzu, tę oto wiadomość.
[End of Part One]

Nie wiemy gdzie i kiedy ukaże się następne wydanie naszego małego serwisu, ale przypuszczam iż wielu jest takich nieobecnych gospodarzy, jak ten z opowiadanka powyżej. Tak więc z pewnością spotkamy się ponownie.
ADMINISTRATORZE !!!! Zapoznaj się z linkami w górze strony, czytaj je regularnie, a z pewnością nikt nachodzić Cię już nie będzie.