Wyprost

 
 
Na najlepszej naszej stronie pasą się łaciate słonie.
 
O Bożej to Krówce piosenka

Archanioł Gabryel

Hejuchna Wiaruchna, jak to w Kraju Ziemniakami Płynącym podobno do siebie gadają;


Mądry bardzo, bo ma krawat, redaktor zaczął pisać swoje 11 lipca o godz. 9. 41, równo dobę przed wywiedzionym z przepowiedni Nostradamusa końcem świata. Jeśli czytacie Państwo te słowa dzisiaj, to jest to najlepszy dowód, że koniec świata zdarzył się właśnie. Z opóźnieniem co prawda, ale lepiej późno niż wcale.  (Tadaaaa!!!!! Brawa!!!!) lamie administratorowi www.wprost.pl, który z trudem przebija się przez tajemnice instalacji gier na serwerze (Heroes of Might & Magic - nabiliśmy parę nowych rekordów, nie ??) i korzysta w czasie pracy  z zasobów Internetu (strasznie paskudny ma gust w wyborze pornosów) w celu uatrakcyjnienia swojego życia płciowego (nie dziw, w końcu z taką ofermą to nawet krowy u nas na gospodarstwie by nie chciały). W naszej małej wiosce wszyscy teraz robimy zakłady kiedy z roboty lama wyleci - nawet dziadek Karol postawił swój kostur przeciwko dwóm litrom  maślanki starej Klepaczowej, że za chwilę. Klepaczowa dobra kobita, myśli, że może go chociaż do końca tygodnia przetrzymają. My tam z innymi kmiotkami swoje wiemy, jak w pegeerze się Krasula do serwera włamała, to admina wlekliśmy Ursusem przez pola, aż dwadzieścia hektarów pazurami  zaorał. Nagrodęśmy wtedy dostali, od Ministra, bo pierwsiśmy pola zaorali, w styczniu to było i mrozy siarczyste. Przez to oranie, to potem zrobił Mani cure (bo ziemia zamarznięta była to pazury poobdzierali) i musiał się ożenić w trymiga, bo go Klepaczowa z dziadkiem Karolem do Radia Maryja zakablowali i nasz weterynarz się z aborcyji jak piskorz wykręcił. No i załapali się oboje na głodowe zasiłki prorodzinne - Słomka to im nawet podwyżkę po cichu obiecał, jak tylko mu się uda Balcerowicza ze stołka wygryźć. Zbiesił się chłopisko od tego okrutnie, zhardział tak, że nawet Leppera od razu tykać zaczął i na blokadę iść nie chciał , bo mówił że ma honejmun czy jakoś tak..
Jakiesi choróbsko nowe pewnie, bo Mańka nikomu przeca nie żałowała nigdy, nawet proboszczowi , to się cosik i przyplątać mogło. Ale co tu narzekać po próżnicy - załapał się dobrze i nawet sobie bez wiagry radzi choć już  siódmy krzyżyk ma na karku - ze żwirowiska sobie przyniósł, od Świtonia. Tera u nas będzie krzyże sadził, na tym ugorze pod lasem, bo gada, że z rzepaku to z Mańką nie wyżyją jak cła na europę nie wprowadzą. A jakby policjanty mu chcieli powyrywać te krzyże, to już ma nagranych ochroniarzy z Radomia - znaków drogowych ci u nas dosyć, a w starej kużni i w pegeerze śrub też bez liku zostało. Gumowych kul to my się nie boimy - jakby co, to pozbieramy i na złom do Unimilu, zawsze to na jabola grosz będzie, albo przynajmniej na jagodziankę.   

A w ogóle, to chcemy niniejszym zaprotestować, bo inaczej byśmy się nie włamywali, jeno żeby zaprotestować, że za innego premiera, ze wsi chłopaka, to miał być Internet w każdej szkole wiejskiej, a teraz co, pan od informatyki  powiedział na koniec roku, że nie będzie, chyba że rozciągniemy kasetę C-90 z programami od Spektrum między dwoma końcami wsi, a wtedy sieć będzie i tak tylko lokalna. I co? Nici z globalnej wioski. No chyba, że nam sponsorzy z takiej jednej firmy od ciągnięcia druta pomogą - Makrofaqt się chyba nazywa. Oni to się na wszystkim świetnie znają, a szczególnie na drutach i na internecie. A znajomości też mają, bo już niejednego druta ciągneli.

Więc chcemy mieć komputery i Internet w każdej zagrodzie. Bo jak nie, to sami zaczniemy gazetę w Internecie wydawać, już nawet mamy serwer - dostaliśmy z takiej znajomej firmy Asus i adres też - administrator@wprost.pl . No, Maniek jeszcze chce, coby jakaś misska tutaj kiedyś do nas przyjechała, ale Państwo Szanowni Mańkowi wybaczą - głupi jest chłopak i trochę opóźniony, my go tutaj do skanowania portów używamy. Maniek kwiczy - port wolny. Maniek cicho - port nie odpowiada. Taki nasz mały skaner - terminator, bo jak mu się odbija, to wysyła Nuka i OOB na serwer i wtedy z serwera nici.

To teraz pozdrawiamy:

Naszych sponsorów - poklikajcie sobie  na wszystkie  linki, to zobaczycie dlaczego :))

Gumisie - you're debest, kurka chłopaki my chcemy być takie dobre  jak wy!!!

Telekomunikacja Polska SA - nowe hasło reklamowe "TPSA - disconnecting people" (ale i tak nie wiem co to znaczy)

Telewizja Polska -za to, że przerywali Jamesa Bonda w najlepszych momentach, bo im stare lampy w nadajniku iskrzyły, jesteście następni w kolejce... Ja rozumiem, że nasza wieś daleko od nadajnika, w końcu Wiadomości do nas przychodzą z dwudniowym opóźnieniem, ale J. Bonda to nie ruszajcie, oj nie...

L0pht Heavy Industries - oni wiedzą za co.

Bill Gate$ & Co. - gratulacje z okazji zarabiania miliona baksów na sekundę w ostatni weekend.

 

Niezależny i Nadzwyczaj Sprytny, choć Nie Można Nigdy Mieć Pewności, 

oczywiście wAr3z0\/\/y i pHrEaKo\/\/yy 

 

Komitet Obrony Wsi Polskiej przed Lepperszczyzną

i Zalewem Tandety z Europy. 

(Pujdzie ze mnom karzda laska, bo mam dresik adidaska - Maniek)

 

 
 Obsługą bezprawną serwera Wyprost zajmuje się nobliwa i szacowna kANCELARIA Kruczek & Miernota.