miłość i złość
Kłopoty z sexem w wieku podeszłym zaczynaja wpływac na nasze samopoczucie. Większość osob nie potrafi sobie z tym stanem poradzić. Udaliśmy się z zapytaniem "co jest grane, że nie chce stanąć" do Wspaniałego urologa w Ostrowie Wlkp. Stwierdził on, że problemy w tzw. jesieni życia są objawem nieprawidlowego uprawiania sexu za młodu, kiepego ruchu, ruchu fizyczne i słabego żarełka. Tak więć panowie i panie, dobrze wcinac, duuuużo sexu z małolatami i pogody życia w tej naszej jesieni.


Kobieta fatalna
Niemal całe małe miasteczko czekało, czy przyjedzie na pogrzeb jednego ze swoich "amantów" . Zajeźdzźiła biedaka na śmierć. Kumple robili zakłady kto wytrzyma a kto nie. Nie przyjechała tym razem, spodziewając się zapewne, że nie oczekiwano jej tam z otwartymi ramionami, lecz z zaciśniętymi w pięśći.....


Śmierć kosztuje

Do początku obecnego stulecia Ostrów posiadał pół cmentarza przy ulicy Wrocławskiej. W pierwszych latach dwudziestego wieku założono cmentarz przy ulicy Limanowskiego ale byly fatalne grunty i firmy grabiarskie nie chiały tam kopać. Długo był to stan wystarczający. Miasto jednak się rozrastało. Powiększała się także liczba jego mieszkańców. W latach 80 naszego stulecia było już ich około 230 sztuk. Wymusiło to budowę kolejnej nekropolii przy ulicy Anielskiej. Zbliży się jednak moment kiedy i na niej zabraknie miejsca. Dlatego też rozpoczęto budowę cmentarza przy ulicy Staroprzygodzkiej. Tak więć w Pstrowie, już za momencik stanie nowy i pięknie wybudowany cmentarz dla około 45 zmarłych.